Szkolenie

Na terenie Hipodromu Five Oaks prowadzimy treningi w konkurencjach olimpijskich dla osób interesujących się sportem, posiadających konie. Mamy do dyspozycji malowniczy tor ze zróżnicowanymi przeszkodami crossowymi, parcours do skoków przez przeszkody i czworobok z profesjonalnym podłożem. Dysponujemy własnym transportem do przewozu koni.

Głównym szkoleniowcem HFO jest Robert Skrzypczak, trener PZJ II klasy. Jako zawodnik z sukcesami startował w konkurencji wkkw, skokach oraz ujeżdżeniu w 13 krajach na 3 kontynentach. Od wielu lat zajmuje się treningiem jeźdźców i koni w Polsce i w Wielkiej Brytanii, gdzie – mieszkając i pracując na wyspie Jersey (posiada podwójne obywatelstwo) i w południowej Anglii – spędził część życia. Trenowani przez niego zawodnicy startowali w mistrzostwach Europy i świata. Robert Skrzypczak jest także jedynym w Polsce członkiem International Alliance of Equestrian Journalists i eks-wicemistrzem świata dziennikarzy w jeździectwie.

Treningi można odbywać korzystając z naszych obiektów, możliwe jest także umówienie się na trening w dowolnym miejscu, spełniającym warunki konieczne do prawidłowego przeprowadzenia zajęć.